Fiery Pot - originální funkce grilovací lorny

 

Zahradní příprava jídel na ohni je pro většinu z nás jedna z nejpříjemnějších možností jak se dobře a zdravě najíst, jelikož se na výběru a přípravě pochoutek podílíme my sami. Ale hlavně nám přináší příležitost plnohodnotně trávit čas s rodinou a přáteli. Jako naši předkové uctívali oheň od nepaměti, tak i my v tom pokračujeme, jen si to dnes plně neuvědomujeme. Vzpomeňte si, kolikrát se zaposloucháte a zadíváte do ohně a na ten hřejivý pocit klidu v kruhu svých blízkých, například po výborné večeři. A to je právě to, co nás lidi a oheň spojuje od nepaměti.

 

 

                                             Fiery Pot grilovací lorna patří do rodiny

 

                                                                                     

V originální grilovací lorně Fiery Pot se griluje, peče, udí a dusí maso v jeden moment díky patentovanému konstrukčnímu řešení. Grilovací lorna Fiery Pot se používá na běžných grilech a ohništích. Připravované maso či zelenina získává jedinečnou originální chuť. Špičkové zpracování a volba materiálu grilovací lorny Fiery Pot zaručuje zdravotní nezávadnost a dlouhou životnost. Desing a efekt grilovací lorny Fiery Pot je opravdu jedinečný.

Nádoba je opatřena patentovaným vnitřním přívodem horkého vzduchu a aroma z ohně nad připravované potraviny. Díky tomu, sálavé měkké teplo z ohně připravuje maso či zeleninu s dokonalou vyvážeností. Nádoba umožňuje přípravu jídel ve vlastní štávě s možností podlévání. Horní díl nádoby Fiery Pot je řešen tak, aby horké aromatické páry z ohně a jídla částečně cirkulovaly uvnitř nádoby. Pro podporu funkce vnitřního přívodu horkého vzduchu a aroma z ohně je lorna řešena tak, aby při nasezeném horním díle byla stálá mezera mezi díly a tím zajištěno vyžadované proudění horkého vzduchu.

Při přípravě jídel v originální grilovací lorně Fiery Pot vnímáme krásu, vůni a praskání ohně. Výběrem druhu dřeva či dřevěného uhlí do ohně dodáváme připravovaným jídlům chuťový tón vybraného druhu. Snadná a přitom tak profesionální příprava jídel v ohnivé grilovací lorně Fiery Pot Vás nadchne a bude Vás inspirovat k dalším kulinářským zážitkům.

Chcete-li kvalitní vybavení pro venkovní přípravu jídel, pořiďte si originální ohnivou grilovací lornu Fiery Pot, které Vám budou sloužit po řadu let.

Zakoupením ohnivé grilovací lorny Fiery Pot získáte také například do svého podnikání společníka, který Vám zaručeně zajistí originalitu a úspěch ve Vaší gastronomii.